נדל"ן, התחדשות עירונית ותכנון ובנייה

//

נדל"ן, התחדשות עירונית ותכנון ובנייה

מחלקת הנדל"ן של המשרד היא מהגדולות ומהמובילות בארץ משרדנו מלווה חברות יזמיות וקבלניות, יזמים פרטיים, קבוצות רכישה וגורמים פרטיים בפרוייקטים מגוונים ונרחבים. בין היתר, משרדנו מלווה פרוייקטים בהיקפים גדולים למטרות מגורים, מסחר, מלונאות, חקלאות ועוד ובהיקפים של עשרות אלפי מ"ר ומאות יח"ד, לרבות עסקאות מורכבות ביותר ובהיקפים של מאות מיליוני ₪ בכל רחבי הארץ.

המשרד מעורב בחלק ניכר מעסקאות הנדל"ן המשמעותיות באזור חיפה והצפון וכן בעסקאות בהיקפים גדולים באזורים שונים בארץ.
כמו כן מלווה המשרד משקיעים מהארץ ומחו"ל וכן גורמים פרטיים ועסקיים בעסקאות מכר ושכירות בהיקפים שונים ומגוונים.

במסגרת השירותים המקיפה הניתנת ע"י המשרד, אנו מלווים את הלקוח ומעניקים מעטפת מלאה החל משלבי בדיקת הנאותות, המו"מ, סגירת העסקה ומסמכיה המשפטיים, הליכי התכנון, התקשרויות עם הגורמים הרלוונטיים (יועצים, קבלנים, ספקים, מתכננים וכו'), הליך הליווי הפיננסי על כל רבדיו, הסכמי מכר ושכירות ועד להסדרת רישום הזכויות בפנקסי המקרקעין, לרבות רישום בתים משותפים.

כמו כן, מנהל משרדנו עררים ועתירות מנהליות בעניינים תכנוניים וכן השגות ועררים בסוגיות מיסוי, היטלי השבחה וארנונה וחתום על תקדימים והצלחות רבות בתחומים אלו.

משרד רון ברנט ושות', הוא משרד מוביל בקנה מידה ארצי בתחום ההתחדשות העירונית [מתחמי פינוי-בינוי, תמ"א 38 (עיבוי ותוספות) ו-תמ"א 38 (הריסה ובנייה)], בעל ניסיון רב ומומחיות ספציפית בליווי פרויקטים ועסקאות רבות מהסוג הנ"ל- הן בליווי יזמים והן בליווי בעלי זכויות.

המשרד חתום על הלכות תקדימיות שנקבעו ע"י בתי המשפט וכן במסגרת ועדות הערר השונות, המהוות אבני דרך בתחום המקרקעין ובתחום התכנון והבנייה.

בהקשר זה, משרדנו ייצג את בעלי המקרקעין בהליך היחיד שנדון עד היום בבית המשפט העליון במסגרת מחלוקות מול דייר סרבן (ע"א 3511/13 רגינה שורצברגר נ' שלום מרין). ההלכות המחייבות שנקבעו במסגרת פסק הדין הנ"ל, מהוות אירוע מכונן שגרם למהפכה של ממש בתחום ההתחדשות העירונית בכלל ובפרויקטים מסוג-פינוי בפרט, לרבות תיקוני חקיקה ומצוטט באופן תדיר בפסקי דין של בתי המשפט השונים ובספרות הרלוונטית בתחום. 

המשרד ליווה ומלווה למעלה מ-200 פרוייקטים של תמ"א 38, רובם הושלמו ונמסרו וחלק ניכר מהם מצוי בשלבי ביצוע מתקדמים.

כמו כן המשרד מלווה למעלה מ-50 מתחמי פינוי ברחבי הארץ הכוללים אלפי יח"ד ובמסגרתם צפויים להיבנות למעלה מ-25,000 יח"ד, שטחי מסחר וכן שטחים בייעודים נוספים.

משרד רון ברנט ושות' הוא בין המשרדים הבודדים בארץ, אשר פרויקטים של פינוי בינוי שטופלו על ידו הגיע לכדי סיום הבנייה ואכלוס הדירות החדשות (קרוב ל-1,000 יח"ד).

משרד רון ברנט ושות' מדורג בכל המדדים הנחשבים והמוכרים כאחד המשרדים המובילים בארץ בתחום ההתחדשות העירונית על רבדיו, הן בייצוג יזמים והן בייצוג בעלי זכויות.